Meniny na web

Kniha návštev

Vírus

Dátum: 23.03.2020 | Vložil: Juraj

Ahoj priatelia,
dožili sme sa zlých časov. Koronavírus straší. Verím, že to zvládate dobre. Naša generácia bola vždy disciplinovaná. Držme si palce.
O tých, o ktorých niečo viem sú v poriadku.
Pozdravujem.
Juraj

Fantastická stránka

Dátum: 08.04.2018 | Vložil: Monika Kozová - Šašurová

Ďuro, chcem Ti z úprimného srdca poďakovať za túto skvelú stránku nášho " kus " života, ktoré sme prežili predovšetkým v škole, ale aj na našich stretnutiach. Je naozaj obdivuhodné / ako píše aj náš kolega vyššie / s akou precíznosťou, vysokou profesionalitou robíš túto stránku! Vyslovujem Ti " ... hip, hip. hurá .." do ďalších nápadov, aby sme sa ešte veľa rokov mohli spolu tešiť na naše stretnutia!! Ďalšie máme v máji t.r. a už teraz sa teším!!!!!! Vďaka, vďaka Ďuro !!! Monika

Re:Fantastická stránka

Dátum: 26.05.2018 | Vložil: Juraj

Ďakujem Monika. za uznanie. Bol by som rád, keby ste aj vy prispeli na stránku "Spomienky", bolo by to ešte zaujímavejšie.

Skvelá prezentácia skvelého kolektívu.

Dátum: 25.05.2016 | Vložil: Mgr. Pavol Zajonc

Milé kolegyne, milí kolegovia!
Napriek tomu, že Vás osobne nepoznám, dovoľujem si vysloviť niekoľko úprimných slov k Vašim aktivitám na tejto skvelej stránke.
Je priam obdivuhodné, ba až priam neuveriteľné, ako dokážete, aj napriek tomu, že patríte ku generácii tých skôr narodených, na vysokej (špičkovej) technickej úrovni prezentovať aktivity Vášho kolektívu, z ktorých vyžaruje bezprostrednosť, súdržnosť, úprimnosť a radosť z pravidelných stretnutí plných krásnych a neopakovateľných spomienok. Prajem Vám, aby ste sa v takejto zostave a v plnom zdraví aj naďalej stretávali a aby Vaša stránka bola aj naďalej svedectvom (odrazom) radostného spolužitia a životného optimizmu. Ako bývalý pedagóg hodnotím autora tejto stránky známkou výborný.****"

Pavol Zajonc

Re:Skvelá prezentácia skvelého kolektívu.

Dátum: 25.05.2016 | Vložil: Juraj

Vážený pán kolega,
ďakujem za Vaše úprimné a milé slová k nám, aj o našej webovej stránke. Želáme Vám veľ ďalších krásnych rokov na zaslúženom odpočinku.
J.Šamudovský

Re:Re:Skvelá prezentácia skvelého kolektívu.

Dátum: 25.05.2016 | Vložil: Mgr. Pavol Zajonc

Vážený pán kolega,
ďakujem Vám za odpoveď na môj názor na Vašu web. stránku a zároveň Vám prajem veľa ďalších tvorivých nápadov pri vedení tejto stránky. Pevne verím, že sa stane svojím obsahom a formou inšpiráciou a vzorom na niečo podobné pre ďalšie kolektívy kolegýň a kolegov.

Pavol Zajonc

17.5.2016

Dátum: 17.05.2016 | Vložil: Lexa Šmajdová

Vďaka Ďurikám :)

Pre Lexu

Dátum: 03.06.2018 | Vložil: Juraj

Ahoj Lexa, som rád, že si stránku videla a občas sa na ňu pozrieš. Niečo by si mohla napísať do "Spomienok". Teším sa na nejaké stretnutie, či telefonát.

Pridať nový príspevok